Inntel Hotels Amsterdam Zaandam

9.2Utmerket5230 anmeldelser
Provincialeweg 102 Zaandam, Amsterdam, Nederland
fra734 NOK/natt

Overnattingopplysninger

Sted

Inntel Hotels Amsterdam Zaandam ligger sentralt i Zaandam, mindre enn en 15 minutters kjøretur fra Vondelpark og De Negen Straatjes (De ni gatene) kjøpesenter. Dette hotellet i luksuriøs stil ligger 9,6 mi (15,5 km) unna Rijksmuseum og 10,2 mi (16,5 km) unna Van Gogh-museet.

Restaurant

Ta deg noe å spise på Puur Saen, en restaurant med en bar/lounge, eller bli på rommet og benytt deg av romservice (på fastsatte tidspunkter). Frokostbuffé serveres fra kl. 07.00 til kl. 10.00 på hverdagene og fra kl. 07.30 til kl. 11.00 i helgene, mot et tillegg.

Rom

Føl deg som hjemme i et av de 160 gjesterommene, som har kjøleskap og Flatskjerm-TV. Du kan holde deg oppdatert med inkludert kablet og trådløst internett, og underholdningen er sikret med kabel-TV. Badene har dusj, toalettartikler (inkludert), og hårføner. Rommene har safe og skrivebord, og rengjøring tilbys daglig.

Annen informasjon

Benytt deg av rekreasjonsfasiliteter som tilbys på stedet, som blant annet et innendørsbasseng, en badstue og et treningssenter. Dette hotellet har i tillegg wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og bankettsal.

Gjester har tilgang til blant annet aviser i lobbyen (inkludert), renseri-/vaskeritjenester og en døgnåpen resepsjon. Planlegger du en event i Zaandam? Som en av dette hotellet sine gjester tilbys du møte- og konferanserom på opp til 433 kvadratmeter, blant annet konferanserom og møterom.

Vis mer

Fasiliteter

  • Gratis Wi-Fi
  • Garasje
  • Barnestoler
  • Bar
  • Basseng
Vis alle
Søke
Gjester/rom2 reisende, 1 rom
Rom 1
Voksne(12+)2
Legg til et barn
Alder på reisetidspunktet
Spedbarn, 0-11 måneder
Spedbarn, 12-23 måneder
2 år
3 år
4 år
5 år
6 år
7 år
8 år
9 år
10 år
11 år
Innsjekking
-
Utsjekking
July 2026
MonTueWedThuFriSatSun12345678910111213141516171819202122232425262728293031

Lignende eiendommer

Fasiliteter på Inntel Hotels Amsterdam Zaandam

Mest populære

  • Gratis Wi-Fi
  • Garasje
  • Barnestoler
  • Bar
  • Basseng
  • Badstue
  • Faks/kopimaskin (ekstraavgift)
  • Daglig rengjøring
  • Bagasjeoppbevaring

Internett

  • Gratis Wi-Fi
  • Internett
  • Wi-Fi
  • WiFi i alle områder

Parkering

  • Garasje
  • Parkeringsplass

Barn

  • Barnestoler

Mat og drikke

  • Bar
  • Frokost på rommet
  • Matpakke
  • Restaurant
  • Romservice
  • Salgsautomat (drikkevarer)
  • Salgsautomat (snacks)
  • Solterrasse
  • Spesialkost (etter avtale)
  • Vin/champagne (ekstraavgift)

Basseng

  • Basseng
  • Innendørsbasseng
  • Innendørsbasseng (helårsåpent)
  • Oppvarmet basseng

Aktiviteter

  • Badstue
  • Garderober for trening/spa
  • Spa- og velværeavdeling
  • Sykkelmuligheter
  • Trening
  • Treningsstudio

Media og teknologi

  • Faks/kopimaskin (ekstraavgift)
  • Sikkerhetskamera i fellesområdene

Bad

  • Felles badeanlegg

Rengjøringstjenester

  • Daglig rengjøring
  • Kjemisk rens (ekstraavgift)
  • Klesvask (ekstraavgift)
  • Stryk av tøy

Mottakelsestjeneste

  • Bagasjeoppbevaring
  • Døgnåpen resepsjon
  • Ekspress-innsjekking/-utsjekking
  • Låsbart skap
  • Privat inn-/utsjekking

Generelt

  • Adgang med nøkkelkort
  • Bilutleie
  • Brannslukningsapparater
  • Damprom
  • Familierom
  • Heis
  • Lydisolerte rom
  • Møte-/selskapslokale (ekstraavgift)
  • Røykfrie rom
  • Røykfritt på hele overnattingsstedet
  • Røykvarslere
  • Safe
  • Sikkerhetsalarm
  • Sikkerhetsvakt døgnet rundt
  • Solsenger eller strandstoler
  • Spa-avdeling/avslapningsområde
  • Spa-fasiliteter
  • Terrasse
  • Tilbyr spesifisert kvittering
  • Turistinformasjon
  • Utendørsmøbler
  • Varmeanlegg

Ofte stilte spørsmål om Inntel Hotels Amsterdam Zaandam

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstiden på Inntel Hotels Amsterdam Zaandam?

Innsjekking: 15:00 til 00:00
Utsjekking: fram til 11:00

Hvor langt unna flyplassen ligger overnattingsstedet?

Dette overnattingsstedet ligger 15.13km fra Amsterdam Schiphol flyplass.

Er Inntel Hotels Amsterdam Zaandam kjæledyrvennlig?

Nei, Inntel Hotels Amsterdam Zaandam er ikke kjæledyrvennlig.

Hvordan er avbestillingsreglene for Inntel Hotels Amsterdam Zaandam?

Avbestillings- og forskuddsbetalingsreglene varierer etter type overnatting. Kontroller hvilke betingelser som gjelder for hvert alternativ når du foretar valget.

Har du flere spørsmål?

Du kan kontakte oss via for å få hjelp.

Sikker betaling