Tilal Jabal Al Kabah

9.1Utmerket5391 anmeldelser
7569 Jabal Al Kaabah, Makkah, Saudi Arabia
fra1 983 NOK/natt

Overnattingopplysninger

Sted

Tilal Jabal Alkabah er et ideelt sted å overnatte i Mekka (Makkah sentrum). Herfra vil du ha mindre enn 15 minutter å gå til Den store moskeen i Makkah og Zamzam-brønnen. Dette hotellet i luksuriøs stil ligger 2 mi (3,1 km) unna Klokketårnene og 4,1 mi (6,5 km) unna Kaaba.

Restaurant

Ta deg et måltid på Midan eller noe lett å bite i på kafeen. På dette hotellet tilbys det også romservice (døgnet rundt). Frokostbuffé tilbys daglig fra kl. 06.30 til kl. 10.30 mot et tillegg.

Rom

Føl deg som hjemme i et av de 251 aircondition-avkjølte gjesterommene, som også har kjøleskap og minibar. Underholdningen er sikret med en flatskjerm-TV med parabol-TV, og wi-fi (inkludert) sørger for at du kan holde deg oppdatert. Badene har badekar eller dusj og toalettartikler (inkludert). Rommene har safe og kaffetrakter/tekoker, og rengjøring tilbys daglig.

Annen informasjon

Dra nytte av stedets fasiliteter, som wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og bankettsal.

Gjester har tilgang til blant annet et døgnåpent forretningssenter, hurtiginnsjekking og hurtigutsjekking. Gjestene tilbys ubetjent parkering (mot et tillegg) på stedet.

Vis mer

Fasiliteter

  • Gratis Wi-Fi
  • Parkeringsplass
  • Barneklubb
  • Handikapparkering
  • Frokost på rommet
Vis alle
Søke
Gjester/rom2 reisende, 1 rom
Rom 1
Voksne(12+)2
Legg til et barn
Alder på reisetidspunktet
Spedbarn, 0-11 måneder
Spedbarn, 12-23 måneder
2 år
3 år
4 år
5 år
6 år
7 år
8 år
9 år
10 år
11 år
Innsjekking
-
Utsjekking
July 2026
MonTueWedThuFriSatSun12345678910111213141516171819202122232425262728293031

Lignende eiendommer

Fasiliteter på Tilal Jabal Al Kabah

Mest populære

  • Gratis Wi-Fi
  • Parkeringsplass
  • Barneklubb
  • Handikapparkering
  • Frokost på rommet
  • Massasje (ekstraavgift)
  • Faks/kopimaskin (ekstraavgift)
  • Kontorsenter
  • Daglig rengjøring
  • Bagasjeoppbevaring
  • Adgang med nøkkelkort

Internett

  • Gratis Wi-Fi
  • Internett
  • Wi-Fi
  • WiFi i alle områder

Parkering

  • Parkeringsplass
  • Parkeringsplass på overnattingsstedet
  • Privat parkering

Barn

  • Barneklubb
  • Barnemenyer (ekstraavgift)
  • Buffé for barn
  • Lekeplass

Rullestolvennlig

  • Handikapparkering
  • Handikapvennlig
  • Ringesnor på badet
  • Senket servant
  • Tilrettelagt for rullestolbrukere
  • Toalett med håndtak
  • Visuelle hjelpemidler: Blindeskrift
  • Visuelle hjelpemidler: Følbare skilt

Mat og drikke

  • Frokost på rommet
  • Matpakke
  • Restaurant
  • Romservice
  • Spesialkost (etter avtale)

Aktiviteter

  • Massasje (ekstraavgift)

Media og teknologi

  • Faks/kopimaskin (ekstraavgift)
  • Sikkerhetskamera i fellesområdene
  • Sikkerhetskamera utenfor overnattingsstedet

Forretningsutstyr

  • Kontorsenter

Rengjøringstjenester

  • Daglig rengjøring
  • Kjemisk rens (ekstraavgift)
  • Klesvask (ekstraavgift)
  • Stryk av tøy (ekstraavgift)

Mottakelsestjeneste

  • Bagasjeoppbevaring
  • Betjent parkering
  • Concierge
  • Døgnåpen resepsjon
  • Ekspress-innsjekking/-utsjekking

Generelt

  • Adgang med nøkkelkort
  • Brannslukningsapparater
  • Buksepresse (ekstraavgift)
  • Eget røykeområde
  • Familierom
  • Fellesstue/TV-stue
  • Heis
  • Klimaanlegg
  • Lydisolerte rom
  • Møte-/selskapslokale (ekstraavgift)
  • Røykfrie rom
  • Røykvarslere
  • Safe
  • Sikkerhetsalarm
  • Sikkerhetsvakt døgnet rundt
  • Tilbyr spesifisert kvittering

Ofte stilte spørsmål om Tilal Jabal Al Kabah

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstiden på Tilal Jabal Al Kabah?

Innsjekking: fra 18:00
Utsjekking: fram til 12:00

Hvor langt unna flyplassen ligger overnattingsstedet?

Dette overnattingsstedet ligger 74.79km fra Taif flyplass.

Er Tilal Jabal Al Kabah kjæledyrvennlig?

Nei, Tilal Jabal Al Kabah er ikke kjæledyrvennlig.

Hvordan er avbestillingsreglene for Tilal Jabal Al Kabah?

Avbestillings- og forskuddsbetalingsreglene varierer etter type overnatting. Kontroller hvilke betingelser som gjelder for hvert alternativ når du foretar valget.

Har du flere spørsmål?

Du kan kontakte oss via for å få hjelp.

Sikker betaling